Sukcesy, sukcesy

Status dla numeru BIP :
Data:
Informacje:

Nie nazleziono numeru BIP

Sukcesy, sukcesy

Dobiegła końca  IV edycja ogólnopolskiego konkursu pn . „Liderzy zmian w ochronie zdrowia”. Konkurs tern, organizowany przez Uczelnię im. Łazarskiego w Warszawie oraz wydawnictwo WoltersKluwer, jest jednym z najważniejszych sprawdzianów dla podmiotów leczniczych. Wszechstronność prezentowanych projektów oraz  znakomite grono Kapituły Konkursu, złożone z wybitnych ekspertów w zakresie ochrony zdrowia, sprawiają, że sukces smakuje najlepiej.

Z tym większą radością informujemy, że w bieżącej edycji Konkursu nasz Szpital zajął czołowe miejsca w 2 kategoriach. W kategorii „Zarządzanie bezpieczeństwem pacjenta” zajęliśmy 2-3 miejsce (ex equo) za projekt pod nazwą Bezpieczeństwo pacjenta warunkiem skutecznej rehabilitacji.

Również na 2-3 miejscu (ex equo) uplasowaliśmy się w kategorii „Skuteczna profilaktyka i edukacja” za projekt Z profilaktyką i edukacją po zdrowie.

To duże wyróżnienia i tym większa nasza satysfakcja. Nagrody te ugruntowują nas w przekonaniu, że warto myśleć o pacjencie jako człowieku, a nie jako przypadku chorobowym. Warto troszczyć się o jego bezpieczeństwo, warto go edukować, warto dostarczać mu wiedzy o zasadach troski o własne zdrowie.  I tak właśnie zamierzamy dalej postępować.