Uroczyste spotkanie „opłatkowe” i odznaczenia

Status dla numeru BIP :
Data:
Informacje:

Nie nazleziono numeru BIP

Uroczyste spotkanie „opłatkowe” i odznaczenia

Nietypowy przebieg miało tegoroczne spotkanie „opłatkowe” z pracownikami. Zbiegło się ono z zakończeniem trwającej od ubiegłego roku, a kosztującej ok.  6 mln zł., modernizacją Szpitala.  Była to więc doskonała okazja do podsumowania prac, ale także do przypomnienia osiągnięć Szpitala  w mijającym roku. A tych było niemało. Rok zakończyliśmy ponownym zdobyciem I miejsca w najbardziej prestiżowym dla ochrony zdrowia rankingu „Rzeczpospolitej” i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia  w kategorii szpitali niezabiegowych.
W uroczystym spotkaniu udział wziął Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski oraz członkowie Rady Społecznej naszej placówki.

Biorąc pod uwagę wkład pracy w rozwój Szpitala oraz indywidualne osiągnięcia Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski wręczył przyznane przez Zarząd Województwa Małopolskiego odznaczenia:

– Złotą Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego „Krzyż Małopolski” – Krystynie Walendowicz – Dyrektor Szpitala,

– Złotą Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego „Krzyż Małopolski” – Jerzemu Giedrojciowi – Pełnomocnikowi ds. organizacyjno-prawnych,

– Srebrną  Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego „Krzyż Małopolski” – Beacie Zimak – specjaliście fizjoterapii.

Pani Beata Zimak oraz Pan Jerzy Giedrojć otrzymali także listy gratulacyjne od Dyrektor Szpitala.

A potem, jak co roku, był czas na słuchanie kolęd i indywidualne życzenia. Wszyscy życzyliśmy sobie zdrowia, spokojnych Świąt i dobrego 2020 roku.