Nagroda – INSPIRACJE 2018

Status dla numeru BIP :
Data:
Informacje:

Nie nazleziono numeru BIP

Nagroda – INSPIRACJE 2018

W czwartek 7 marca 2019 r., podczas uroczystej Gali w Katowicach, wręczono nagrody INSPIRACJE 2018. Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitala. Organizatorem konkursu INSPIRACJE jest firma IDEA Trade we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Patronat honorowy nad INSPIRACJAMI 2018 objął Główny Inspektor Sanitarny dr Jarosław Pinkas.

Miło nam poinformować, że w kategorii „Profilaktyka i popularyzacja zdrowia” II miejsce zajął Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem.

W ten sposób doceniono podejmowane przez Szpital starania o popularyzację zdrowego stylu życia, zapobiegania chorobom, godnego starzenia się. W latach 2017-2018 różnymi formami edukacji zdrowotnej objęto w Szpitalu ponad 5.000 osób – pacjentów Szpitala oraz mieszkańców Subregionu Podhalańskiego.