Lider Ochrony Zdrowia 2015

Status dla numeru BIP :
Data:
Informacje:

Nie nazleziono numeru BIP

Lider Ochrony Zdrowia 2015

21 kwietnia 2015r. w Hotelu „Marriott” w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Liderom Ochrony Zdrowia. Organizatorem tego prestiżowego w ochronie zdrowia konkursu był Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia.

 

W kategorii „Skuteczne zarządzanie w Ochronie Zdrowia” nagrodą Brązowego Lidera wyróżniono Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem Panią Krystynę Walendowicz.

Nagroda ta przyznana została za wybraną i konsekwentnie realizowaną metodę zarządzania szpitalem poprzez zarządzanie jakością i przez jakość. Od wielu lat dla całego personelu Szpitala najważniejsza jest wysoka jakość udzielanych w Szpitalu świadczeń zdrowotnych. Wysoka jakość świadczeń to zadowolony i zdrowy pacjent, będący najlepszym ambasadorem Szpitala.

Dyplom i okolicznościową statuetkę  z rąk Posła Jerzego Ziętka oraz Dyrektora Komitetu Naukowego OSOZ dr. inż. Zygmunta Kamińskiego odebrał Jerzy Giedrojć – Pełnomocnik ds. organizacyjno-prawnych Szpitala i lider systemów jakościowych.